Wat mij raakt in mijn vak is de verbinding tussen lichaam en geest. Sinds 2003 werk ik met veel plezier als psycholoog in het ziekenhuis. Eerst begeleidde ik kinderen, jongeren en hun ouders. Nu werk ik met volwassenen, ieder met een eigen verhaal.
Een ziekte of medische ervaring kan veel met je doen. Soms blijven verdriet, spanning of nare herinneringen je bezighouden. Je kunt ook bang zijn voor wat misschien gaat gebeuren. Gedachten kunnen dan uitgroeien tot angstige beelden en doemscenario’s.
Ook een medische ingreep kan spanning oproepen. Samen kijken we naar wat jij nodig hebt om hiermee om te gaan. Spanning hoort soms bij het leven. Ik help je ontdekken dat je meer aankunt dan je misschien denkt.
Ik werk graag met EMDR en cognitieve gedragstherapie. Ontspanningsoefeningen maken we samen. Zo sluiten ze zo goed mogelijk aan bij jou en jouw situatie.
Als het past bij jouw behandeling, wandelen we soms door het Alkmaarderhout. Bewegen en buiten zijn kunnen ruimte geven. Ook de natuur kan steun en inspiratie bieden bij jouw herstel.
‘Ik loop een stukje met je mee, zodat er weer ruimte komt voor vertrouwen en veerkracht.’
